На головну Карта сайту Контакти

Про компанію

ТОВ «Сіопласт» працює на ринку лакофарбових матеріалів України c 1992 року. Якість продукції нашої торгової марки підтверджено тривалою співпрацею з провідними металургійними, хімічними і енергетичними підприємствами України, Європи, Азії та країн СНД.

        Асортимент продукції можна розділити на дві категорії:

- спеціалізовані лакофарбові матеріали для промисловості і будівництва;

- гідроізоляційні і гідрофобізуючі матеріали.

       

Piccy.info - Free Image Hosting

Продукція торгової марки «Сіопласт ®» виробляється в Києві з сировини провідних світових концернів, а саме: Mitsubishi Rayon CO, Dow Chemical Company, Hexion Specialiti Chemicals. Ви купуєте лакофарбову продукцію з оптимальним співвідношенням ціни і якості. Всі лакофарбові матеріали сертифіковані і відповідають нормам, затвердженим Держстандартом. Ми здійснюємо доставку замовлення в узгоджені терміни за допомогою надійних фірм-перевізників. Наші фахівці завжди готові проконсультувати Вас по підбору матеріалів для фарбування поверхонь. Ми завжди прагнемо забезпечити індивідуальний підхід до кожного клієнта.

     Основний принцип нашої роботи: будувати взаємовигідні відносини з клієнтами для довгострокового і ефективного співробітництва.

Продукція виготовляється в контрольованих умовах підприємства, Система Менеджменту Якості, яка відповідає міжнародному стандарту ISO 9001 (номер сертифікату UA227792 від 06.02.2015 р .виданий Bureau Veritas Certification).

 

З найкращими побажаннями,
колектив нашої компанії

2020 © Всі права захищені